• Νοέμβριος 21, 2019

Τα αποτελέσματα για τα Πειθαρχικά και το Μεικτό Συμβούλιο της ΕΣΗΕΑ

 Τα αποτελέσματα για τα Πειθαρχικά και το Μεικτό Συμβούλιο της ΕΣΗΕΑ

 

Η Εφορευτική Επιτροπή της Ε.Σ.Η.Ε.Α. ανακοινώνει τα αποτελέσματα της ψηφοφορίας της 12ης και 13ης Ιουνίου 2019 για τα Πειθαρχικά Συμβούλια και το Μεικτό Συμβούλιο της ΕΣΗΕΑ:

Α. ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΑ ΣΥΜΒΟΥΛΙΑ

Ψήφισαν: 2.951    Έγκυρα: 2.511  Άκυρα: 184     Λευκά: 256

1. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΟ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΗΣ ΕΣΗΕΑ

Έλαβαν:

1ΓΚΟΥΝΤΟΥΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ466
2ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ462
3ΡΑΒΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ)457
4ΓΚΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ377
5ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ)345
6ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ319
7ΜΑΚΡΙΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ312
8ΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΛΗΣ304
9ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ300
10ΦΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ298
11ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ249
12ΦΡΕΜΕΝΤΙΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ247
13ΧΙΔΙΡΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ225
14ΤΣΑΛΔΑΡΗΣ-ΤΣΑΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΟΣ)207
15ΣΙΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ202
16ΚΑΡΔΑΜΠΙΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ93

2. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΟ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΗΣ ΕΣΗΕΑ

Έλαβαν:

1ΓΕΡΑΚΑΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ566
2ΤΟΥΦΕΞΗ ΜΙΜΗ (ΜΟΣΧΑΝΘΗ)501
3ΤΡΑΪΟΥ ΕΛΕΝΗ490
4ΑΞΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ344
5ΤΣΙΡΟΣ ΠΑΝΟΣ325
6ΤΡΟΥΠΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ315
7ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΑΚΗ ΑΝΝΑ311
8ΣΑΛΑΜΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ300
9ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ298
10ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ245
11ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ226
12ΚΑΛΟΣΤΥΠΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΜΙΡΕΛΛΑ222
13ΑΡΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ203
14ΣΤΑΝΩΤΑΣ-ΤΟΓΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ202
15ΚΟΛΜΕΡ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ201
16ΚΑΜΠΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ)158
17ΣΠΑΝΔΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ117

          Επειδή κατά το άρθρο 30 παρ. 9 του Καταστατικού κανείς υποψήφιος για το Πρωτοβάθμιο και το Δευτεροβάθμιο Πειθαρχικό Συμβούλιο δεν συγκέντρωσε την πλειοψηφία του 50% +1 εκείνων που ψήφισαν, η ψηφοφορία θα επαναληφθεί την Τετάρτη και την Πέμπτη, 19 και 20 Ιουνίου 2019.

Β. ΜΕΙΚΤΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

ΜΕΣΟΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ
1ALPHA TV 
Υποψήφιοι:ΔΟΥΡΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
ΚΟΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Ψήφισαν:71
Έγκυρα:69
Άκυρα-Λευκά:2
Έλαβαν:ΔΟΥΡΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ49
 ΚΟΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ20
 Εκλέγεται ο ΔΟΥΡΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
 
2ANTENNA TV
 Υποψήφιος:ΣΑΛΒΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ0
 Ψήφισαν:37
 Έγκυρα:28
 Άκυρα-Λευκά:9
 Έλαβε:ΣΑΛΒΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ28
  Εκλέγεται
  
3BANKINGNEWS.GR
 Υποψήφια:ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ
 Ψήφισαν:8
 Έγκυρα:8
 Άκυρα-Λευκά:0
 Έλαβε:ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ8
  Εκλέγεται
  
4DOCUMENTO
 Υποψήφιος:ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
 Ψήφισαν:14
 Έγκυρα:11
 Άκυρα-Λευκά:3
 Έλαβε:ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ11
  Εκλέγεται
  
5ENIKOS.GR
 Υποψήφιος:ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
 Ψήφισαν:2
 Έγκυρα:2
 Άκυρα-Λευκά:0
 Έλαβε:ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ2
  Εκλέγεται
  
6ESPRESSO
 Υποψήφια:ΣΟΛΩΜΟΥ ΕΛΕΝΑ
 Ψήφισαν:14
 Έγκυρα:11
 Άκυρα-Λευκά:3
 Έλαβε:ΣΟΛΩΜΟΥ ΕΛΕΝΑ11
  Εκλέγεται
  
7EURONEWS
 Υποψήφιος:ΓΙΑΓΚΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
 Ψήφισαν:13
 Έγκυρα:13
 Άκυρα-Λευκά:0
 Έλαβε:ΓΙΑΓΚΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ13
  Εκλέγεται
  
8GAZZETTA.GR
 Υποψήφιος:ΒΑΣΙΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
 Ψήφισαν:2
 Έγκυρα:2
 Άκυρα-Λευκά:0
 Έλαβε:ΒΑΣΙΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ2
  Εκλέγεται
  
9LIBERAL.GR
 Υποψήφια:ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗ ΔΑΝΑΗ
 Ψήφισαν:4
 Έγκυρα:4
 Άκυρα-Λευκά:0
 Έλαβε:ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗ ΔΑΝΑΗ4
  Εκλέγεται
  
10NOVA TV
 Υποψήφιος:ΝΤΑΛΟΥΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
 Ψήφισαν:12
 Έγκυρα:11
 Άκυρα-Λευκά:1
 Έλαβε:ΝΤΑΛΟΥΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ11
  Εκλέγεται
11OPEN TV
Υποψήφιοι:ΓΑΪΤΑΝΑ (ΚΟΣΙΑΒΑ) ΓΕΩΡΓΙΑ-ΕΛΕΝΗ
ΦΡΕΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Ψήφισαν:77
Έγκυρα:72
Άκυρα-Λευκά:5
Έλαβαν:ΓΑΪΤΑΝΑ (ΚΟΣΙΑΒΑ) ΓΕΩΡΓΙΑ-ΕΛΕΝΗ15
ΦΡΕΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ57
Εκλέγεται ο ΦΡΕΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
12REAL FM
 Υποψήφιος:ΜΥΤΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
 Ψήφισαν:19
 Έγκυρα:17
 Άκυρα-Λευκά:2
 Έλαβε:ΜΥΤΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ17
  Εκλέγεται
  
13REAL NEWS
 Υποψήφιος:ΧΡΙΣΤΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
 Ψήφισαν:23
 Έγκυρα:18
 Άκυρα-Λευκά:5
 Έλαβε:ΧΡΙΣΤΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ18
  Εκλέγεται
  
14REAL.GR
 Υποψήφιος:ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
 Ψήφισαν:4
 Έγκυρα:4
 Άκυρα-Λευκά:0
 Έλαβε:ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ4
  Εκλέγεται
  
15WORLDENERGYNEWS.GR
 Υποψήφια:ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
 Ψήφισαν:1
 Έγκυρα:1
 Άκυρα-Λευκά:0
 Έλαβε:ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ1
  Εκλέγεται
  
16ZOUGLA.GR
Υποψήφιος:ΠΑΠΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
Ψήφισαν:7
Έγκυρα:6
Άκυρα-Λευκά:1
Έλαβε:ΠΑΠΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ6
Εκλέγεται
17ΑΠΕ-ΜΠΕ
Υποψήφιοι:ΓΚΟΥΤΖΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗ ΑΘΗΝΑ
ΜΠΙΚΑΤΖΙΚ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ
ΤΣΙΜΠΟΥΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Ψήφισαν:128
Έγκυρα:118
Άκυρα-Λευκά:10
Έλαβαν:ΓΚΟΥΤΖΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ32
ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗ ΑΘΗΝΑ18
ΜΠΙΚΑΤΖΙΚ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ34
ΤΣΙΜΠΟΥΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ34
Η ψηφοφορία θα επαναληφθεί
18ΑΥΓΗ
 ΥποψήφιοςΜΟΡΦΟΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
 Ψήφισαν:34
 Έγκυρα:20
 Άκυρα-Λευκά:14
 Έλαβε:ΜΟΡΦΟΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ20
  Εκλέγεται
  
19ΓΕΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ-ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΥΨΗΠΤΕ
 ΥποψήφιοςΔΡΑΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
 Ψήφισαν:26
 Έγκυρα:19
 Άκυρα-Λευκά:7
 Έλαβε:ΔΡΑΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ19
  Εκλέγεται
  
20ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ 94 FM
 ΥποψήφιοςΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
 Ψήφισαν:5
 Έγκυρα:5
 Άκυρα-Λευκά:0
 Έλαβε:ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ5
  Εκλέγεται
  
21ΕΡΑ
 ΥποψήφιαΦΡΥΣΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
 Ψήφισαν:106
 Έγκυρα:66
 Άκυρα-Λευκά:40
 Έλαβε:ΦΡΥΣΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ66
  Εκλέγεται
22ΕΡΤ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
ΥποψήφιοιΔΕΜΕΡΤΖΙΑΝ ΜΑΡΙΝΑ
ΚΟΡΟΒΗΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Ψήφισαν:152
Έγκυρα:132
Άκυρα-Λευκά:20
Έλαβαν:ΔΕΜΕΡΤΖΙΑΝ ΜΑΡΙΝΑ52
ΚΟΡΟΒΗΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ80
Εκλέγεται ο ΚΟΡΟΒΗΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
23ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΤΩΝ ΣΥΝΤΑΚΤΩΝ
 ΥποψήφιοςΜΠΑΣΚΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
 Ψήφισαν:43
 Έγκυρα:30
 Άκυρα-Λευκά:13
 Έλαβε:ΜΠΑΣΚΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ30
  Εκλέγεται
  

24

ΝΑΥΤΕΜΠΟΡΙΚΗ (ΕΦΗΜ. &SITE)
 ΥποψήφιοςΖΩΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
 Ψήφισαν:34
 Έγκυρα:27
 Άκυρα-Λευκά:7
 Έλαβε:ΖΩΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ27
  Εκλέγεται
25ΝΕΑ ΣΕΛΙΔΑ
 ΥποψήφιοςΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
 Ψήφισαν:8
 Έγκυρα:7
 Άκυρα-Λευκά:1
 Έλαβε:ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ7
  Εκλέγεται
  
26Ρ/Σ ΑΘΗΝΑ 9.84
ΥποψήφιοιΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
ΜΠΑΡΔΑΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
Ψήφισαν:57
Έγκυρα:51
Άκυρα-Λευκά:6
Έλαβαν:ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ19
ΜΠΑΡΔΑΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ32
Εκλέγεται η ΜΠΑΡΔΑΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
27Ρ/Σ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
 ΥποψήφιοςΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
 Ψήφισαν:6
 Έγκυρα:5
 Άκυρα-Λευκά:1
 Έλαβε:ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ5
  Εκλέγεται
  
  
28Ρ/Σ ΚΑΝΑΛΙ EΝΑ 90,4FM
 ΥποψήφιοςΜΠΟΥΡΣΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
 Ψήφισαν:16
 Έγκυρα:14
 Άκυρα-Λευκά:2
 Έλαβε:ΜΠΟΥΡΣΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ14
  Εκλέγεται
  
29Ρ/Σ ΣΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ 105,5
 ΥποψήφιοςΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
 Ψήφισαν:16
 Έγκυρα:13
 Άκυρα-Λευκά:3
 Έλαβε:ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ13
  Εκλέγεται
  
30ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
 ΥποψήφιαΣΤΡΕΒΙΝΑ ΙΩΑΝΝΑ
 Ψήφισαν:29
 Έγκυρα:25
 Άκυρα-Λευκά:4
 Έλαβε:ΣΤΡΕΒΙΝΑ ΙΩΑΝΝΑ25
  Εκλέγεται
  

31

Τ/Σ ΚΑΝΑΛΙ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ (ΒΟΥΛΗ)
Υποψήφιοι:ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΗ  ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΤΖΑΛΑΒΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
Ψήφισαν:31
Έγκυρα:27
Άκυρα-Λευκά:4
Έλαβαν:ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΗ  ΚΑΛΛΙΟΠΗ8
ΤΖΑΛΑΒΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ19
Εκλέγεται ο ΤΖΑΛΑΒΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
32ΤΑ ΝΕΑ
 Υποψήφιος:ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
 Ψήφισαν:43
 Έγκυρα:29
 Άκυρα-Λευκά:14
 Έλαβε:ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ29
  Εκλέγεται
  
33ΤΟ ΒΗΜΑ
 Υποψήφιος:ΠΑΠΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
 Ψήφισαν:41
 Έγκυρα:32
 Άκυρα-Λευκά:9
 Έλαβε:ΠΑΠΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ32
  Εκλέγεται
  
34ΦΙΛΕΛΕΥΘΕΡΟΣ
 Υποψήφιος:ΠΑΠΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
 Ψήφισαν:13
 Έγκυρα:12
 Άκυρα-Λευκά:1
 Έλαβε:ΠΑΠΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ12
  Εκλέγεται
  
35ΦΩΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
 Υποψήφιος:ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
 Ψήφισαν:10
 Έγκυρα:7
 Άκυρα-Λευκά:3
 Έλαβε:ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ7
  Εκλέγεται
36ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΙ        
Υποψήφιοι:ΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 
ΓΟΥΤΣΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ 
ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 
ΚΟΝΤΡΑΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΩΡΤΖΙΑ) 
ΥΨΗΛΑΝΤΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 
Ψήφισαν:694
Έγκυρα:629
Άκυρα-Λευκά:65
Έλαβαν:
ΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ188
ΓΟΥΤΣΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ53
ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ277
ΚΟΝΤΡΑΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΩΡΤΖΙΑ)265
ΥΨΗΛΑΝΤΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ218
Η ψηφοφορία θα επαναληφθεί

 

Υπενθυμίζεται ότι οι επαναληπτικές αρχαιρεσίες για τους υποψηφίους που δεν συγκέντρωσαν την πλειοψηφία του 50% +1 επί των ψηφισάντων, θα επαναληφθούν την Τετάρτη και την Πέμπτη, 19 και 20 Ιουνίου 2019.

Ανακοινώνεται, επίσης, ότι εάν υπάρχουν συνάδελφοι, οι οποίοι επιθυμούν να υποβάλουν υποψηφιότητα για εκπρόσωποι στο Μεικτό Συμβούλιο σε Μέσα όπου δεν έχει τεθεί υποψηφιότητα έως σήμερα, μπορούν να καταθέσουν αίτηση έως την Τρίτη, 18 Ιουνίου 2019 και ώρα 13:00 στη Γραμματεία της ΕΣΗΕΑ.

Τυχόν ενστάσεις κατά των υποψηφιοτήτων αυτών μπορούν να υποβληθούν έως την Τρίτη, 18 Ιουνίου 2019 και ώρα 18:00 στη Γραμματεία της ΕΣΗΕΑ.

 

Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

Υστερόγραφα Team

Υστερόγραφα Team

Η δημοσιογραφική ομάδα των Υστερόγραφων... κάνει παιχνίδι

Διαβάστε Ακόμα...