Τα αποτελέσματα των επαναληπτικών εκλογών στην ΕΣΗΕΑ

Υστερόγραφα Team
Posted on June 21, 2019, 6:15 am
9 secs

 

Η Εφορευτική Επιτροπή της Ε.Σ.Η.Ε.Α. ανακοινώνει τα αποτελέσματα των επαναληπτικών αρχαιρεσιών της 19ης και 20ης Ιουνίου 2019 για την εκλογή των μελών των Πειθαρχικών Συμβουλίων, καθώς και εκπροσώπων στο Μεικτό Συμβούλιο.

 

Α. ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΑ ΣΥΜΒΟΥΛΙΑ

  1. Για το Πρωτοβάθμιο Πειθαρχικό Συμβούλιο

Ψήφισαν: 1.060                  Έγκυρα: 1.034                ΑΚΥΡΑ/ΛΕΥΚΑ: 26

Έλαβαν:

1ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ247ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
2ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ)228ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
3ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ225ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
4ΓΚΟΥΝΤΟΥΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ219ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
5ΓΚΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ217ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
6ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ194ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟ 
7ΡΑΒΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ)193ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟ
8ΜΑΚΡΙΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ179ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟ
9ΦΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ162ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟ
10ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ157***
11ΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΛΗΣ157***
12ΤΣΑΛΔΑΡΗΣ-ΤΣΑΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΟΣ)156
13ΦΡΕΜΕΝΤΙΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ149
14ΣΙΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ112
15ΧΙΔΙΡΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ95
16ΚΑΡΔΑΜΠΙΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ46

 

***: Για την πλήρωση της θέσης του 5ου αναπληρωματικού μέλους του Πρωτοβάθμιου Π.Σ. θα διεξαχθεί κλήρωση μεταξύ των ισοψηφισάντων με 157 ψήφους Ε. Μαθιουδάκη και Μ. Μιχαήλ σε χρόνο που θα ορίσει η Εφορευτική Επιτροπή.

 

Β. Για το Δευτεροβάθμιο Πειθαρχικό Συμβούλιο

Ψήφισαν: 1.060                  Έγκυρα: 1.034                ΑΚΥΡΑ/ΛΕΥΚΑ: 26

Έλαβαν:

1ΓΕΡΑΚΑΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ335ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
2ΤΡΑΪΟΥ ΕΛΕΝΗ306ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
3ΤΟΥΦΕΞΗ ΜΙΜΗ (ΜΟΣΧΑΝΘΗ)284ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
4ΣΑΛΑΜΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ249ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
5ΤΣΙΡΟΣ ΠΑΝΟΣ228ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
6ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ191ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟ
7ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΑΚΗ ΑΝΝΑ184ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟ
8ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ164ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟ
9ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ151ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟ
10ΤΡΟΥΠΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ137ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟ
11ΣΤΑΝΩΤΑΣ-ΤΟΓΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ123
12ΚΑΛΟΣΤΥΠΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΜΙΡΕΛΛΑ110
13ΚΟΛΜΕΡ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ82
14ΑΞΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ81
15ΑΡΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ79
16ΣΠΑΝΔΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ65
17ΚΑΜΠΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ)64

 

Β. ΜΕΙΚΤΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

1«STAR CHANNEL»
 ΥποψήφιοςΓΕΩΡΓΙΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
 Ψήφισαν:27
 Έγκυρα:23
 Άκυρα-Λευκά:4
 Έλαβε:ΓΕΩΡΓΙΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ23
  Εκλέγεται ο ΓΕΩΡΓΙΖΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
   
2ΑΠΕ-ΜΠΕ
 Υποψήφιοι:ΓΚΟΥΤΖΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗ ΑΘΗΝΑ
 ΜΠΙΚΑΤΖΙΚ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ
 ΤΣΙΜΠΟΥΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
 Ψήφισαν:115
 Έγκυρα:111
 Άκυρα-Λευκά:4
 Έλαβαν:ΓΚΟΥΤΖΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ31
 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗ ΑΘΗΝΑ5
 ΜΠΙΚΑΤΖΙΚ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ40
 ΤΣΙΜΠΟΥΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ35
 Εκλέγεται ο ΜΠΙΚΑΤΖΙΚ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ
  
3«ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ»
 ΥποψήφιαΓΡΑΜΜΕΛΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
 Ψήφισαν:7
 Έγκυρα:6
 Άκυρα-Λευκά:1
 Έλαβε:ΓΡΑΜΜΕΛΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ6
  Εκλέγεται η ΓΡΑΜΜΕΛΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
  
4«ΣΚΑΪ» (Ρ/Σ-Τ/Σ & SITE)
 ΥποψήφιοςΔΑΜΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
 Ψήφισαν:15
 Έγκυρα:15
 Άκυρα-Λευκά:0
 Έλαβε:ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ15
  Εκλέγεται ο ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  
5ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΙ        
 ΥποψήφιοιΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
 ΓΟΥΤΣΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ
 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
 ΚΟΝΤΡΑΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΩΡΤΖΙΑ)
 ΥΨΗΛΑΝΤΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
 Ψήφισαν:383
 Έγκυρα:375
 Άκυρα-Λευκά:8
 Έλαβαν:0
 ΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ128
 ΓΟΥΤΣΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ28
 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ203
 ΚΟΝΤΡΑΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΩΡΤΖΙΑ)159
 ΥΨΗΛΑΝΤΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ114
 Εκλέγονται οι:
  ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  ΚΟΝΤΡΑΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΩΡΤΖΙΑ)
  ΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

 

Υστερόγραφα Team
Η δημοσιογραφική ομάδα των Υστερόγραφων... κάνει παιχνίδι