Ποιοί εκλέχτηκαν στο νέο διοικητικό συμβούλιο της ΕΣΗΕΑ

Υστερόγραφα Team
Posted on June 14, 2019, 10:26 am
11 secs

 

Η Εφορευτική Επιτροπή της Ε.Σ.Η.Ε.Α. ανακοινώνει τα τελικά αποτελέσματα της σταυροδοσίας των υποψηφίων μελών για το Διοικητικό Συμβούλιο και την Εξελεγκτική Επιτροπή της ΕΣΗΕΑ κατά τις αρχαιρεσίες της 12ης και 13ης Ιουνίου 2019.   Ψήφισαν: 2.951    Έγκυρα: 2.855      Άκυρα: 44   Λευκά: 52

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο
Ι. Συνδυασμός «ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ»
1ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ702Εκλέγεται
2ΑΓΑΤΣΑ ΑΡΙΑΔΝΗ (ΑΡΙΑ)349Εκλέγεται
3ΓΥΠΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ218Εκλέγεται
4ΔΙΟΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ)203Εκλέγεται
5ΓΑΒΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ201Αναπλ.
6ΣΤΕΦΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ149Αναπλ.
7ΧΑΣΑΠΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ134Αναπλ.
8ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ121Αναπλ.
9ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΠΕΛΑΓΙΑ117Αναπλ.
10ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ107Αναπλ.
11ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ99 
12ΝΤΑΛΙΑΝΗ ΜΑΡΙΑ99
13ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΖΕΤΑ)82
14ΜΠΟΤΩΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ74
15ΚΩΣΤΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ71
16ΦΡΙΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ64
17ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ61
18ΒΛΑΧΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ (ΝΙΝΑ)60
19ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΓΙΩΡΓΟΣ)59
20ΣΤΑΘΑΚΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ55
21ΜΠΑΤΑΡΓΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ)54
22ΤΣΑΚΙΤΖΙΑΝ ΚΡΙΚΟΡ54
23ΤΣΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ53
24ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ50
25ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ49
26ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ48
27ΜΑΖΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ48
28ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ48
29ΜΕΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ46
30ΑΝΔΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ44
31ΚΑΝΟΥΠΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ44
32ΜΑΡΑΒΕΛΙΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ44
33ΔΑΡΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ42
34ΡΑΛΛΗ ΑΣΗΜΙΝΑ (ΜΙΝΑ)42
35ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ42
36ΠΑΝΤΖΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ40
37ΣΦΑΕΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΤΑΘΗΣ)40
38ΚΑΠΠΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ39
39ΛΑΖΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ39
40ΠΑΓΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ39
41ΧΑΤΖΗ ΑΛΙΚΗ39
42ΓΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ (ΘΑΛΕΙΑ)38
43ΠΡΟΒΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ38
44ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ37
45ΓΙΑΜΟΥΚΗ ΜΑΡΙΑ35
46ΚΑΡΑΒΟΚΥΡΗ ΑΝΝΑ35
47ΚΑΝΕΛΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΩ)34
48ΤΑΤΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ34
49ΛΟΥΔΑΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ33
50ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ33
51ΤΣΙΤΟΥΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ31
52ΤΖΙΜΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ – ΛΙΛΗ30
53ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ29
54ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΒΑΓΓΕΛΗΣ)28
55ΛΑΪΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ28
56ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ27
57ΚΟΥΦΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ27
58ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)26
59ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ26
60ΚΙΟΥΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ25
61ΤΡΙΑΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ25
62ΡΟΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ24
63ΜΑΝΟΥΣΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ22
64ΡΟΥΒΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ22
65ΒΑΣΙΛΟΥΝΗ ΕΥΓΕΝΙΚΟΥΛΑ21
66ΛΙΓΓΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ20
67ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ20
68ΠΛΙΑΓΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ)20
69ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ20
70ΤΣΙΜΠΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ20
71ΦΑΚΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ20
72ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ)19
73ΞΥΔΑ ΕΛΕΝΗ (ΡΟΜΙΝΑ)19
74ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ18
75ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ18
76ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ18
77ΜΑΚΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ18
78ΜΠΑΡΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ – ΑΡΗΣ18
79ΠΑΛΛΗ ΑΣΠΑΣΙΑ (ΣΑΣΣΑ)18
80ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ18
81ΚΑΡΑΜΙΝΤΖΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ17
82ΚΟΠΑΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ17
83ΣΟΥΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ16
84ΣΤΑΪΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΠΟΛΥΡΗΝΑ)15
85ΓΚΑΒΕΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ14
86ΜΠΡΙΜΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ14
87ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΑΜ13
88ΛΑΒΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ12
89ΜΠΑΘΡΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ12
90ΤΣΑΜΠΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ10
91ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΕΤΤΑ9
92ΠΟΡΦΥΡΗ ΜΑΡΙΑ8
93ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΘΩΜΑΣ7
94ΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΝΤΙΝΟΣ)6
95ΑΛΑΜΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ4

 

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή
1ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΣ (ΝΟΤΗΣ)190Εκλέγεται
2ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ171Αναπλ.
3ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ157Αναπλ.

 

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο
ΙΙ. Συνδυασμός «ΝΕΑ ΕΣΗΕΑ»
1ΒΟΤΣΚΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ264Εκλέγεται
2ΚΑΡΟΥΤΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ217Εκλέγεται
3ΜΑΖΑΝΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ187Αναπλ.
4ΣΤΑΘΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΑΝΤΖΥ)151Αναπλ.
5ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ128Αναπλ.
6ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ84
7ΑΞΕΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ (ΧΡΗΣΤΟΣ)82
8ΜΑΣΤΡΑΝΤΩΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ77
9ΓΕΩΡΓΙΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ68
10ΒΕΪΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΗΣ)66 
11ΠΑΓΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ62 
12ΚΥΡΙΤΣΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ61 
13ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ53 
14ΤΕΖΑΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ53
15ΤΡΑΚΟΥ ΤΡΙΑΔΑ (ΑΝΤΑ)53
16ΜΠΑΛΤΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΜΑΤΙΝΑ)50
17ΜΠΑΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ47
18ΡΟΥΣΣΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ (ΔΩΡΗΣ)44
19ΚΟΛΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ41
20ΔΕΜΕΣΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ37
21ΚΟΛΟΒΟΥ ΜΑΡΙΑ37
22ΣΕΡΕΠΙΣΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ37
23ΓΚΟΛΤΣΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ)36
24ΤΣΑΛΑ ΣΟΦΙΑ34
25ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΙΝΑ)32
26ΚΑΠΕΡΝΑΡΑΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ32
27ΤΖΙΦΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ)32
28ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ31
29ΛΑΓΑΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ29
30ΣΑΛΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ28
31ΤΣΕΛΕΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ28
32ΜΠΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ27
33ΧΑΡΙΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ26
34ΦΙΛΙΑ ΙΩΑΝΝΑ-ΝΕΤΗ23
35ΑΒΡΑΑΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ22
36ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ22
37ΜΠΑΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ22
38ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ (ΚΙΑ)22
39ΤΖΙΒΕΛΕΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ22
40ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ21
41ΒΡΑΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ20
42ΜΠΟΤΑ ΕΛΕΝΗ20
43ΠΑΡΔΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ20
44ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ20
45ΤΖΑΝΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ (ΧΑΡΗΣ)20
46ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ19
47ΜΟΥΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ18
48ΝΙΚΟΛΕΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ16
49ΠΑΦΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ16
50ΚΟΥΡΚΟΥΛΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ (ΑΛΚΗΣ)13
51ΠΡΟΥΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ13
52ΧΑΛΑΒΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ13
53ΜΠΟΥΤΖΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ10
54ΠΑΣΧΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ10
55ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ)10
56ΑΓΓΟΥΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ9
57ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ9
58ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΒΕΝΗ)9
59ΠΑΠΑΛΕΟΝΑΡΔΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΓΙΑ)9
60ΓΚΟΥΤΖΟΥΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ8
61ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ7
62ΚΟΚΙΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ7
63ΜΠΟΡΜΠΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΝΙΚΟΣ)7
64ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ5
65ΠΙΚΟΥΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ5
66ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ5
67ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ3

 

 β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή
1ΡΟΖΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ150Εκλέγεται
α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο
 IIΙ. Συνδυασμός «ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ-ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΤΥΠΟΣ»
1ΚΑΠΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ250Εκλέγεται
2ΝΙΚΟΛΑΡΑ ΜΑΧΗ125Εκλέγεται
3ΑΓΓΕΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΣΤΡΑΤΗΣ)120Αναπλ.
4ΚΑΤΣΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ101Αναπλ.
5ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ91Αναπλ.
6ΚΟΝΤΑΞΗ ΜΑΡΙΑ79Αναπλ.
7ΜΑΡΑΘΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ76Αναπλ.
8ΚΟΥΚΛΟΥΜΠΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ75Αναπλ.
9ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΑΣΤΕΡΩ72Αναπλ.
10ΑΡΓΕΙΤΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΛΑ70Αναπλ.
11ΧΑΡΤΟΥΛΑΡΗ ΜΙΚΕΛΑ70Αναπλ.
12ΜΑΝΙΜΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ67
13ΜΕΛΙΓΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ66
14ΣΟΥΡΜΕΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ66
15ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ65
16ΚΑΝΑΒΟΥΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ60
17ΚΟΥΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ60
18ΧΡΗΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ56
19ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ52
20ΜΑΛΑΓΚΟΝΙΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ51
21ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ48
22ΚΑΡΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ47
23ΤΕΡΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ44
24ΚΑΠΟΓΛΗΣ ΝΙΚΟΣ43
25ΜΠΡΕΓΙΑΝΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ43
26ΠΑΣΑΛΙΔΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ43
27ΡΟΔΙΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ42
28ΤΕΡΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ)41
29ΖΕΡΒΑ ΕΥΤΥΧΙΑ (ΕΦΗ)40
30ΑΓΟΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ)39
31ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ38
32ΛΥΡΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ37
33ΠΑΓΙΩΤΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ37
34ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ37
35ΖΕΡΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ33
36ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ33
37ΠΙΜΠΛΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ32
38ΖΗΛΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ31
39ΛΑΜΠΡΙΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ31
40ΑΝΤΩΝΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ28
41ΚΑΪΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ27
42ΚΟΚΟΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ26
43ΔΕΡΜΕΝΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ25
44ΤΑΦΛΑΜΠΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΣΤΡΑΤΟΣ)24
45ΦΩΤΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ24
46ΚΑΛΟΥΝΤΖΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ23
47ΔΑΜΑ ΓΕΩΡΓΙΑ21
48ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ18
49ΚΑΡΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ18
50ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ18
51ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ17
52ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ14
53ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ14
54ΒΑΛΙΑΝΑΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ13
55ΤΟΛΙΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ13
56ΜΙΧΑΗΛΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ6

 

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή
1ΤΡΙΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ242  Εκλέγεται
2ΚΛΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ104

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο
 ΙV. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»
1ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΣ121Εκλέγεται
2ΜΠΟΛΚΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ75Αναπλ.
3ΡΑΜΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ59
4ΜΠΙΤΣΙΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ55
5ΤΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ48
6ΜΟΥΣΓΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ44
7ΠΕΤΡΑΚΟΥ ΕΡΙΦΥΛΗ44
8ΡΟΒΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ43
9ΣΚΙΝΤΣΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ41
10ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ39
11ΚΥΡΙΤΣΗ ΑΓΛΑΪΑ39
12ΛΕΑΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ39
13ΠΗΓΑΔΑΣ ΝΙΚΟΣ38
14ΒΕΡΓΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΑΝΔΡΙΑΝΑ (ΝΤΑΝΙ)35
15ΜΠΟΛΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ34
16ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ33
17ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ31
18ΠΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ30
19ΖΑΓΓΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ28
20ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ27
21ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ27
22ΦΟΡΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ27
23ΚΑΡΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ26
24ΣΑΜΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ26
25ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ24
26ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ24
27ΣΕΓΚΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ24
28ΖΥΜΑΡΗ ΑΘΗΝΑ23
29ΜΑΪΛΗ ΕΛΕΝΗ21
30ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΚΑΣΤΗ19
31ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ19
32ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ17
33ΠΑΣΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ17
34ΡΟΥΦΑΣ ΠΑΥΛΟΣ17
35ΤΣΟΥΡΜΠΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ17
36ΘΩΜΑΪΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ16
37ΚΑΖΑΝΤΖΗ ΠΑΝΤΙΑ16
38ΜΑΝΤΑΛΟΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ15
39ΝΙΕΡΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ14
40ΜΕΖΙΝΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ12
41ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΝΙΚΗ9
42ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ8
α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο
 V. Συνδυασμός «ΚΙΝΗΣΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ»
1ΤΣΑΛΑΠΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ161Εκλέγεται
2ΓΚΙΚΑ ΜΑΡΙΑ68
3ΣΤΑΜΟΥ ΜΙΧΑΗΛ36
4ΔΙΑΝΑ ΑΝΝΑ32
5ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ31
6ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ31
7ΚΟΚΟΡΙΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ25
8ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ24
9ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ22
10ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΕΒΑΣΤΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ)22
11ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ21
12ΠΙΤΣΙΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ18
13ΑΓΓΟΥΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ16
14ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ16
15ΑΡΤΕΛΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ15
16ΚΟΜΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ15
17ΚΟΧΛΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ15
18ΚΑΔΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ14
19ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ13
20ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ12
21ΚΟΝΤΟΚΟΛΙΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ10
22ΛΟΥΜΠΡΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ9
23ΜΗΧΙΩΤΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ9
24ΠΑΝΩΡΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ9
25ΠΟΛΥΖΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ9
26ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ8
27ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ8
28ΤΥΛΟΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ8
29ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ6
30ΔΑΒΑΡΙΑ ΑΘΗΝΑ4
31ΑΣΣΑΡΓΙΩΤΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ (ΑΡΗΣ)3

 

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή
1ΜΠΕΤΙΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ103
2ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ60

 

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο
 VI. Συνδυασμός «ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ»
1ΑΓΓΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ135Εκλέγεται
2ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ (ΠΟΠΗ)97Αναπλ.
3ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΥΔΗ ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ (ΜΑΤΙΝΑ)95Αναπλ.
4ΛΙΤΣΗΣ ΜΩΥΣΗΣ53
5ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΝΑΣΟΣ48
6ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ47
7ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ43
8ΕΛΑΦΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ43
9ΡΑΠΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ43
10ΛΙΒΙΤΣΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ39
11ΣΚΑΜΝΑΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ34
12ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ (ΜΑΚΗΣ)33
13ΤΣΩΛΗ ΜΑΡΙΑ33
14ΧΑΡΟΝΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ23
15ΠΛΙΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ21
16ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ19
17ΔΡΙΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ18
18ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ18
19ΖΩΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ17

 

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο
 VΙΙ. Συνδυασμός «ΜΑΧΟΜΕΝΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ»
1ΝΤΑΟΥΝΤΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΝΑ)109
2ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ40
3ΣΟΥΛΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ40
4ΚΟΛΟΒΟΥ ΙΩΑΝΝΑ38
5ΣΧΙΝΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ32
6ΧΟΪΔΑ ΣΤΕΛΛΑ32
7ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ30
8ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ30
9ΚΑΤΟΥΦΑ ΕΥΓΕΝΙΑ29
10ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ29
11ΜΠΟΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ24
12ΚΑΛΛΙΔΩΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ22
13ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ22
14ΜΟΣΙΑΛΟΣ (ΞΑΝΘΑΚΗΣ) ΧΡΗΣΤΟΣ20
15ΝΙΑΠΑ ΓΕΩΡΓΙΑ20
16ΝΤΕΛΙΔΑΚΗ ΕΥΑ20
17ΖΑΧΙΩΤΗ ΓΙΟΥΛΑ19
18ΚΑΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ19
19ΚΟΣΙΝΑ ΑΛΕΞΙΑ18
20ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ18
21ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΝΑ18
22ΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ16
23ΖΑΦΕΙΡΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ15
24ΤΕΝΤΗ ΑΝΝΑ15
25ΒΑΡΙΚΟΣ ΘΟΔΩΡΟΣ14
26ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΤΙΑΣ13
27ΡΟΥΣΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ13
28ΣΥΡΙΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ13
29ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ12
30ΚΟΤΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ12
31ΚΩΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ12
32ΣΟΥΛΑΚΗ ΓΙΑΝΝΑ12
33ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΚΟΣ11
34ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ11
35ΞΕΝΙΚΑΚΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ11
36ΚΑΒΟΥΡΙΑΡΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ10
37ΔΕΒΕΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ9
38ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ9
39ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ8
40ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑ ΕΥΤΥΧΙΑ8
41ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ8
42ΚΑΝΤΑΣ ΧΑΡΗΣ8
43ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ8
44ΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ8
45ΣΒΩΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ8
46ΚΟΛΟΜΒΑΤΣΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ7
47ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ6
48ΣΠΑΝΑΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ6
49ΝΤΟΡΤΕΛ-ΠΟΥΛΟΥΤΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ5
50ΓΙΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ4

 

β) Για την Εξελεγκτική ΕπιτροπήΣΥΝΟΛΟ
1ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ64
α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο
 VIII. Συνδυασμός « ΑΔΕΣΜΕΥΤΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ»
1ΚΟΡΕΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ112
2ΚΟΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ33
3ΞΥΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ)29
4ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΟΥ ΑΓΑΘΗ26
5ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ25
6ΠΕΤΟΥΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ20
7ΚΟΥΖΗΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ)19
8ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ)18
9ΔΑΦΝΗ ΝΑΤΑΛΙΑ17
10ΛΑΛΙΩΤΙΤΗ ΣΟΦΙΑ17
11ΓΡΑΒΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ16
12ΖΑΡΚΑΔΑ ΜΑΡΙΑ14
13ΖΟΥΓΡΑ ΑΓΓΕΛΑ14
14ΚΑΡΥΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ14
15ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ14
16ΝΤΡΑΛΛΟΣ ΗΛΙΑΣ14
17ΜΠΑΝΑΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ13
18ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ13
19ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΙΟΥΣΤΙΝΗ13
20ΑΡΜΑΟΥ ΡΑΜΠΕΛΛΑ12
21ΛΟΥΖΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΝΙΑ)12
22ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ11
23ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ10
24ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ (ΑΡΓΥΡΗΣ)10
25ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ10
26ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ)9
27ΛΑΛΛΑ ΣΟΦΙΑ9
28ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΜΑΡΙΟΣ9
29ΚΑΤΣΕΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ8
30ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ8
31ΓΑΛΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ7
32ΠΛΟΣΚΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ7
33ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ)6
34ΔΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ6
35ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ6
36ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΙΛΙΩ6
37ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ5
38ΠΑΛΗΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ4
39ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΝΑ)4
40ΓΚΑΖΓΚΑΖΗΣ – ΠΑΠΠΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ3
41ΠΑΠΑΖΑΧΟΥ ΖΩΗ3

 

Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

Υστερόγραφα Team
Η δημοσιογραφική ομάδα των Υστερόγραφων... κάνει παιχνίδι