Οι δημοσιογράφοι ψηφίζουν. Τα ονόματα των υποψηφίων για τις εκλογές της ΕΣΗΕΑ

Μανώλης Κομνηνός
Posted on June 12, 2019, 7:00 am
32 secs

 

Του Μανώλη Κομνηνού

 

Οι δημοσιογράφοι ψηφίζουν. Σήμερα 12 και αύριο 13 Ιουνίου, τα μέλη της ΕΣΗΕΑ προσέρχονται στις κάλπες, για την ανάδειξη των νέων μελών του διοικητικού συμβουλίου της Ένωσης, της Εξελεγκτικής Επιτροπής και των Πειθαρχικών Συμβουλίων, καθώς και εκπροσώπων στο Μεικτό Συμβούλιο.

Η ψηφοφορία διεξάγεται από τις 08.00 μέχρι τις 20.45.

Δείτε τα ονόματα των υποψηφίων:

 

 

Α. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΗΣ ΕΣΗΕΑ:
Ι. Συνδυασμός “ΑΔΕΣΜΕΥΤΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ”
α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο
1ΑΡΜΑΟΥ ΡΑΜΠΕΛΛΑ
2ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
3ΓΑΛΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
4ΓΚΑΖΓΚΑΖΗΣ – ΠΑΠΠΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
5ΓΡΑΒΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
6ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
7ΔΑΦΝΗ ΝΑΤΑΛΙΑ
8ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ)
9ΔΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
10ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΟΥ ΑΓΑΘΗ
11ΖΑΡΚΑΔΑ ΜΑΡΙΑ
12ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
13ΖΟΥΓΡΑ ΑΓΓΕΛΑ
14ΚΑΡΥΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
15ΚΑΤΣΕΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
16ΚΟΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
17ΚΟΡΕΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
18ΚΟΥΖΗΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ)
19ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ)
20ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ (ΑΡΓΥΡΗΣ)
21ΛΑΛΙΩΤΙΤΗ ΣΟΦΙΑ
22ΛΑΛΛΑ ΣΟΦΙΑ
23ΛΟΥΖΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΝΙΑ)
24ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
25ΜΠΑΝΑΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
26ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
27ΝΤΡΑΛΛΟΣ ΗΛΙΑΣ
28ΞΥΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ)
29ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
30ΠΑΛΗΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
31ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΜΑΡΙΟΣ
32ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΝΑ)
33ΠΑΠΑΖΑΧΟΥ ΖΩΗ
34ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
35ΠΕΤΟΥΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
36ΠΛΟΣΚΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ
37ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
38ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
39ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ)
40ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΙΛΙΩ
41ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΙΟΥΣΤΙΝΗ
ΙΙ. Συνδυασμός “ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ”
α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο
1ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ
2ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΚΑΣΤΗ
3ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
4ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
5ΒΕΡΓΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΑΝΔΡΙΑΝΑ (ΝΤΑΝΙ)
6ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
7ΖΑΓΓΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
8ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
9ΖΥΜΑΡΗ ΑΘΗΝΑ
10ΘΩΜΑΪΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
11ΚΑΖΑΝΤΖΗ ΠΑΝΤΙΑ
12ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
13ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
14ΚΑΡΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
15ΚΥΡΙΤΣΗ ΑΓΛΑΪΑ
16ΛΕΑΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
17ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΝΙΚΗ
18ΜΑΪΛΗ ΕΛΕΝΗ
19ΜΑΝΤΑΛΟΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
20ΜΕΖΙΝΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
21ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΣ
22ΜΟΥΣΓΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
23ΜΠΙΤΣΙΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
24ΜΠΟΛΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
25ΜΠΟΛΚΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
26ΝΙΕΡΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
27ΠΑΣΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
28ΠΕΤΡΑΚΟΥ ΕΡΙΦΥΛΗ
29ΠΗΓΑΔΑΣ ΝΙΚΟΣ
30ΠΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
31ΡΑΜΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
32ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
33ΡΟΒΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
34ΡΟΥΦΑΣ ΠΑΥΛΟΣ
35ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
36ΣΑΜΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
37ΣΕΓΚΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ
38ΣΚΙΝΤΣΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
39ΤΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
40ΤΣΟΥΡΜΠΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
41ΦΟΡΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
42ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΙΙΙ. Συνδυασμός “ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ”
α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο
1ΑΓΑΤΣΑ ΑΡΙΑΔΝΗ (ΑΡΙΑ)
2ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΑΜ
3ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ)
4ΑΛΑΜΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
5ΑΝΔΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
7ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΒΑΓΓΕΛΗΣ)
8ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΓΙΩΡΓΟΣ)
9ΒΑΣΙΛΟΥΝΗ ΕΥΓΕΝΙΚΟΥΛΑ
10ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
11ΒΛΑΧΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ (ΝΙΝΑ)
12ΓΑΒΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
13ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
14ΓΙΑΜΟΥΚΗ ΜΑΡΙΑ
15ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
16ΓΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ (ΘΑΛΕΙΑ)
17ΓΚΑΒΕΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
18ΓΥΠΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
19ΔΑΡΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
20ΔΙΟΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ)
21ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ
22ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
23ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΖΕΤΑ)
24ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
25ΚΑΝΕΛΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΩ)
26ΚΑΝΟΥΠΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
27ΚΑΠΠΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
28ΚΑΡΑΒΟΚΥΡΗ ΑΝΝΑ
29ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
30ΚΑΡΑΜΙΝΤΖΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
31ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΠΕΛΑΓΙΑ
32ΚΙΟΥΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
33ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΕΤΤΑ
34ΚΟΠΑΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
35ΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΝΤΙΝΟΣ)
36ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
37ΚΟΥΦΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
38ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
39ΚΩΣΤΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
40ΛΑΒΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
41ΛΑΖΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
42ΛΑΪΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
43ΛΙΓΓΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
44ΛΟΥΔΑΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
45ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ
46ΜΑΖΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
47ΜΑΚΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
48ΜΑΝΟΥΣΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
49ΜΑΡΑΒΕΛΙΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ
50ΜΕΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
51ΜΠΑΘΡΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
52ΜΠΑΡΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ – ΑΡΗΣ
53ΜΠΑΤΑΡΓΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ)
54ΜΠΟΤΩΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
55ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
56ΜΠΡΙΜΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
57ΝΤΑΛΙΑΝΗ ΜΑΡΙΑ
58ΞΥΔΑ ΕΛΕΝΗ (ΡΟΜΙΝΑ)
59ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
60ΠΑΓΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
61ΠΑΛΛΗ ΑΣΠΑΣΙΑ (ΣΑΣΣΑ)
62ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
63ΠΑΝΤΖΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
64ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
65ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
66ΠΛΙΑΓΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ)
67ΠΟΡΦΥΡΗ ΜΑΡΙΑ
68ΠΡΟΒΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ
69ΡΑΛΛΗ ΑΣΗΜΙΝΑ (ΜΙΝΑ)
70ΡΟΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
71ΡΟΥΒΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
72ΣΟΥΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
73ΣΤΑΘΑΚΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ
74ΣΤΑΪΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΠΟΛΥΡΗΝΑ)
75ΣΤΕΦΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
76ΣΦΑΕΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΤΑΘΗΣ)
77ΤΑΤΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
78ΤΖΙΜΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ – ΛΙΛΗ
79ΤΡΙΑΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
80ΤΣΑΚΙΤΖΙΑΝ ΚΡΙΚΟΡ
81ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ
82ΤΣΑΜΠΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
83ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
84ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΘΩΜΑΣ
85ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
86ΤΣΙΜΠΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
87ΤΣΙΤΟΥΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
88ΤΣΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
89ΦΑΚΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ
90ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
91ΦΡΙΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
92ΧΑΣΑΠΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
93ΧΑΤΖΗ ΑΛΙΚΗ
94ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
95ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή
1ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΣ (ΝΟΤΗΣ)
2ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
3ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
IV. Συνδυασμός “ΚΙΝΗΣΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ”
α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο
1ΑΓΓΟΥΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
2ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3ΑΡΤΕΛΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
4ΑΣΣΑΡΓΙΩΤΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ (ΑΡΗΣ)
5ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
6ΓΚΙΚΑ ΜΑΡΙΑ
7ΔΑΒΑΡΙΑ ΑΘΗΝΑ
8ΔΙΑΝΑ ΑΝΝΑ
9ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
10ΚΑΔΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
11ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
12ΚΟΚΟΡΙΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
13ΚΟΜΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
14ΚΟΝΤΟΚΟΛΙΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
15ΚΟΧΛΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
16ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ
17ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
18ΛΟΥΜΠΡΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
19ΜΗΧΙΩΤΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ
20ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΕΒΑΣΤΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ)
21ΠΑΝΩΡΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
22ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ
23ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
24ΠΙΤΣΙΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
25ΠΟΛΥΖΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
26ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ
27ΣΤΑΜΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
28ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
29ΤΣΑΛΑΠΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
30ΤΥΛΩΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
31ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή
1ΜΠΕΤΙΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
V. Συνδυασμός “ΜΑΧΟΜΕΝΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ”
α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο
1ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
2ΒΑΡΙΚΟΣ ΘΟΔΩΡΟΣ
3ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑ ΕΥΤΥΧΙΑ
5ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
6ΓΙΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
7ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
8ΔΕΒΕΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
9ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
10ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
11ΖΑΦΕΙΡΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
12ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΤΙΑΣ
13ΖΑΧΙΩΤΗ ΓΙΟΥΛΑ
14ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΚΟΣ
15ΚΑΒΟΥΡΙΑΡΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ
16ΚΑΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
17ΚΑΛΛΙΔΩΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
18ΚΑΝΤΑΣ ΧΑΡΗΣ
19ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
20ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
21ΚΑΤΟΥΦΑ ΕΥΓΕΝΙΑ
22ΚΟΛΟΒΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
23ΚΟΛΟΜΒΑΤΣΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
24ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
25ΚΟΣΙΝΑ ΑΛΕΞΙΑ
26ΚΟΤΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
27ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
28ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
29ΚΩΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
30ΜΟΣΙΑΛΟΣ (ΞΑΝΘΑΚΗΣ) ΧΡΗΣΤΟΣ
31ΜΠΟΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
32ΝΙΑΠΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
33ΝΤΑΟΥΝΤΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΝΑ)
34ΝΤΕΛΙΔΑΚΗ ΕΥΑ
35ΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
36ΝΤΟΡΤΕΛ-ΠΟΥΛΟΥΤΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
37ΞΕΝΙΚΑΚΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ
38ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
39ΡΟΥΣΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
40ΣΒΩΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ
41ΣΟΥΛΑΚΗ ΓΙΑΝΝΑ
42ΣΟΥΛΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
43ΣΠΑΝΑΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
44ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
45ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΝΑ
46ΣΥΡΙΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
47ΣΧΙΝΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ
48ΤΕΝΤΗ ΑΝΝΑ
49ΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
50ΧΟΪΔΑ ΣΤΕΛΛΑ
β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή
1ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ – ΜΑΡΙΑ
VI. Συνδυασμός “ΝΕΑ ΕΣΗΕΑ”
α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο
1ΑΒΡΑΑΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2ΑΓΓΟΥΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
3ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
4ΑΞΕΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ (ΧΡΗΣΤΟΣ)
5ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΙΝΑ)
6ΒΕΪΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΗΣ)
7ΒΟΤΣΚΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
8ΒΡΑΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
9ΓΕΩΡΓΙΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
10ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
11ΓΚΟΛΤΣΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ)
12ΓΚΟΥΤΖΟΥΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
13ΔΕΜΕΣΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
14ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
15ΚΑΠΕΡΝΑΡΑΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
16ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
17ΚΑΡΟΥΤΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
18ΚΟΚΙΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ
19ΚΟΛΟΒΟΥ ΜΑΡΙΑ
20ΚΟΛΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
21ΚΟΥΡΚΟΥΛΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ (ΑΛΚΗΣ)
22ΚΥΡΙΤΣΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ
23ΛΑΓΑΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
24ΜΑΖΑΝΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
25ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
26ΜΑΣΤΡΑΝΤΩΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
27ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
28ΜΟΥΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
29ΜΠΑΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
30ΜΠΑΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
31ΜΠΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
32ΜΠΑΛΤΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΜΑΤΙΝΑ)
33ΜΠΟΡΜΠΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΝΙΚΟΣ)
34ΜΠΟΤΑ ΕΛΕΝΗ
35ΜΠΟΥΤΖΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
36ΝΙΚΟΛΕΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
37ΠΑΓΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
38ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ
39ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΒΕΝΗ)
40ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ (ΚΙΑ)
41ΠΑΠΑΛΕΟΝΑΡΔΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΓΙΑ)
42ΠΑΡΔΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
43ΠΑΣΧΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
44ΠΑΦΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
45ΠΙΚΟΥΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
46ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
47ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ)
48ΠΡΟΥΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
49ΡΟΥΣΣΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ (ΔΩΡΗΣ)
50ΣΑΛΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
51ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ
52ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
53ΣΕΡΕΠΙΣΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
54ΣΤΑΘΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΑΝΤΖΥ)
55ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
56ΤΕΖΑΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
57ΤΖΑΝΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ (ΧΑΡΗΣ)
58ΤΖΙΒΕΛΕΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
59ΤΖΙΦΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ)
60ΤΡΑΚΟΥ ΤΡΙΑΔΑ (ΑΝΤΑ)
61ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ
62ΤΣΑΛΑ ΣΟΦΙΑ
63ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
64ΤΣΕΛΕΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
65ΦΙΛΙΑ ΙΩΑΝΝΑ-ΝΕΤΗ
66ΧΑΛΑΒΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
67ΧΑΡΙΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή
1ΡΟΖΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
VIΙ. Συνδυασμός “ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ”
α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο
1ΑΓΓΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
2ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
3ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ (ΜΑΚΗΣ)
4ΔΡΙΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
5ΕΛΑΦΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
6ΖΩΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
7ΛΙΒΙΤΣΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
8ΛΙΤΣΗΣ ΜΩΥΣΗΣ
9ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΝΑΣΟΣ
10ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΥΔΗ ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ (ΜΑΤΙΝΑ)
11ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
12ΠΛΙΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
13ΡΑΠΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
14ΣΚΑΜΝΑΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
15ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ
16ΤΣΩΛΗ ΜΑΡΙΑ
17ΧΑΡΟΝΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
18ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
19ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ (ΠΟΠΗ)
VIΙΙ. Συνδυασμός “ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ-ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΤΥΠΟΣ”
α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο
1ΑΓΓΕΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΣΤΡΑΤΗΣ)
2ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ
3ΑΓΟΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ)
4ΑΝΤΩΝΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
5ΑΡΓΕΙΤΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΛΑ
6ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
7ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
8ΒΑΛΙΑΝΑΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
9ΔΑΜΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
10ΔΕΡΜΕΝΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
11ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
12ΖΕΡΒΑ ΕΥΤΥΧΙΑ (ΕΦΗ)
13ΖΕΡΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
14ΖΗΛΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
15ΚΑΪΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
16ΚΑΛΟΥΝΤΖΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
17ΚΑΝΑΒΟΥΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
18ΚΑΠΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
19ΚΑΠΟΓΛΗΣ ΝΙΚΟΣ
20ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
21ΚΑΡΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
22ΚΑΡΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
23ΚΑΤΣΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
24ΚΟΚΟΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
25ΚΟΝΤΑΞΗ ΜΑΡΙΑ
26ΚΟΥΚΛΟΥΜΠΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
27ΚΟΥΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
28ΛΑΜΠΡΙΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
29ΛΥΡΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
30ΜΑΛΑΓΚΟΝΙΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
31ΜΑΝΙΜΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
32ΜΑΡΑΘΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
33ΜΕΛΙΓΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
34ΜΙΧΑΗΛΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
35ΜΠΡΕΓΙΑΝΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
36ΝΙΚΟΛΑΡΑ ΜΑΧΗ
37ΠΑΓΙΩΤΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
38ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
39ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ
40ΠΑΣΑΛΙΔΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ
41ΠΙΜΠΛΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
42ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
43ΡΟΔΙΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
44ΣΟΥΡΜΕΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
45ΤΑΦΛΑΜΠΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΣΤΡΑΤΟΣ)
46ΤΕΡΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
47ΤΕΡΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ)
48ΤΟΛΙΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
49ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
50ΦΩΤΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
51ΧΑΡΤΟΥΛΑΡΗ ΜΙΚΕΛΑ
52ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ
53ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
54ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
55ΧΡΗΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
56ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΑΣΤΕΡΩ
β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή
1ΚΛΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
2ΤΡΙΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Β. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΟ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΗΣ ΕΣΗΕΑ:
1ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ
2ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3ΓΚΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4ΓΚΟΥΝΤΟΥΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
5ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ)
6ΚΑΡΔΑΜΠΙΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
7ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ
8ΜΑΚΡΙΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
9ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
10ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
11ΡΑΒΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ)
12ΣΙΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
13ΤΣΑΛΔΑΡΗΣ-ΤΣΑΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΟΣ)
14ΦΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ
15ΦΡΕΜΕΝΤΙΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
16ΧΙΔΙΡΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Γ. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΟ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΗΣ ΕΣΗΕΑ:
1ΑΞΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2ΑΡΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
4ΓΕΡΑΚΑΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
5ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
6ΚΑΛΟΣΤΥΠΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΜΙΡΕΛΛΑ
7ΚΑΜΠΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ)
8ΚΟΛΜΕΡ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
9ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
10ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΑΚΗ ΑΝΝΑ
11ΣΑΛΑΜΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
12ΣΠΑΝΔΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
13ΣΤΑΝΩΤΑΣ-ΤΟΓΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
14ΤΟΥΦΕΞΗ ΜΙΜΗ (ΜΟΣΧΑΝΘΗ)
15ΤΡΑΪΟΥ ΕΛΕΝΗ
16ΤΡΟΥΠΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
17ΤΣΙΡΟΣ ΠΑΝΟΣ

 

Δ. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΙΚΤΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΗΣ ΕΣΗΕΑ:
ΜΕΣΟΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ
1ALPHA TVΔΟΥΡΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
ΚΟΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2ANTENNA TVΣΑΛΒΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
3BANKINGNEWS.GRΠΑΠΑΔΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ
4DOCUMENTOΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
5ENIKOS.GRΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
6ESPRESSO ΣΟΛΩΜΟΥ ΕΛΕΝΑ
7EURONEWSΓΙΑΓΚΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
8GAZZETTA.GRΒΑΣΙΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
9LIBERAL.GRΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗ ΔΑΝΑΗ
10NOVA TVΝΤΑΛΟΥΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
11OPEN TVΓΑΪΤΑΝΑ (ΚΟΣΙΑΒΑ) ΓΕΩΡΓΙΑ-ΕΛΕΝΗ
ΦΡΕΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
12REAL FMΜΥΤΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
13REAL NEWSΧΡΙΣΤΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
14REAL.GRΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
15WORLDENERGYNEWS.GRΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
16ZOUGLA.GRΠΑΠΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
17ΑΠΕ-ΜΠΕΓΚΟΥΤΖΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗ ΑΘΗΝΑ
ΜΠΙΚΑΤΖΙΚ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ
ΤΣΙΜΠΟΥΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
18ΑΥΓΗΜΟΡΦΟΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
19ΓΕΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ-ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΥΨΗΠΤΕΔΡΑΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
20ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ 94 FMΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
21ΕΡΑΦΡΥΣΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
22ΕΡΤ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΔΕΜΕΡΤΖΙΑΝ ΜΑΡΙΝΑ
ΚΟΡΟΒΗΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
23ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΤΩΝ ΣΥΝΤΑΚΤΩΝΜΠΑΣΚΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
    24ΝΑΥΤΕΜΠΟΡΙΚΗ (ΕΦΗΜ. & SITE)ΖΩΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
25ΝΕΑ ΣΕΛΙΔΑΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
26Ρ/Σ ΑΘΗΝΑ 9.84ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
ΜΠΑΡΔΑΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
27Ρ/Σ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
28Ρ/Σ ΚΑΝΑΛΙ EΝΑ 90,4FMΜΠΟΥΡΣΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
29Ρ/Σ ΣΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ 105,5ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
30ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣΣΤΡΕΒΙΝΑ ΙΩΑΝΝΑ
      31Τ/Σ ΚΑΝΑΛΙ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ (ΒΟΥΛΗ)ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΗ  ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΤΖΑΛΑΒΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
32ΤΑ ΝΕΑΝΤΕΛΕΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
33ΤΟ ΒΗΜΑΠΑΠΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
34ΦΙΛΕΛΕΥΘΕΡΟΣΠΑΠΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
35ΦΩΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
36ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΙ         ΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΓΟΥΤΣΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΟΝΤΡΑΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΩΡΤΖΙΑ)
ΥΨΗΛΑΝΤΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

 

Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

Μανώλης Κομνηνός
Ο Μανώλης Κομνηνός είναι δημοσιογράφος